Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Roll-Up STANDARD 100×200 z wydrukiem

Wybierz

Roll-Up STANDARD 120×200 z wydrukiem

Wybierz

Roll-Up STANDARD 150×200 z wydrukiem

Wybierz

Roll-Up STANDARD 85×200 z wydrukiem

Wybierz

Doskonale sprawdza się podczas imprez targowych, szkoleń i wykładów, świetnie prezentuje i skutecznie przyciąga uwagę. Roll-up z nadrukiem to opcja, która stanowi nieodłączny element każdej strategii marketingowej, stąd obecnie często i chętnie korzysta z tego rozwiązania wiele firm. Są to materiały poligraficzne praktyczne, wytrzymałe oraz wyróżniające się walorami estetycznymi, dlatego nie zaskakuje fakt, że nasi Klienci regularnie je u nas zamawiają.

Roll-up z nadrukiem – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Posiadamy duże doświadczenie w poligrafii, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, którzy poszukują sprawdzonego wykonawcy systemów wystawienniczych. Nasze roll-upy wykonujemy na bazie lekkiej konstrukcji z aluminium anodowanego, która jest stabilna i doskonale znosi intensywną eksploatację. Nadruk realizujemy w najwyższej jakości, zgodnie z przesłanym przez Klienta projektem, co jest możliwe dzięki posiadanym przez nas nowoczesnym ploterom. W rezultacie gotowy roll-up to produkt z najwyższej półki, z nadrukiem szczegółowo odwzorowującym detale oraz przyciągającym uwagę bogactwem kolorów. Całości dopełnia fakt, że tyczka stabilizująca nie wychodzi ponad górną krawędź grafiki, dzięki czemu gotowy produkt bardzo dobrze się prezentuje. Nie bez znaczenia jest też to, że dzięki przemyślanej konstrukcji górnej listwy zatrzaskowej zarówno zamocowanie, jak i demontaż grafiki przebiegają sprawnie oraz bezproblemowo, a całość można zapakować w wygodną torbę.

KATRINA-ART – roll-up na miarę Twoich oczekiwań

Wybierając funkcjonalny i wyróżniający się walorami estetycznymi system wystawienniczy warto skorzystać z oferty przygotowanej przez naszą firmę. Proponujemy druk roll-upów w kilku najpopularniejszych rozmiarach, dzięki czemu dobranie najodpowiedniejszego wariantu do konkretnych oczekiwań Klienta nie sprawia większych problemów. Wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz uniwersalność zastosowań to główne atuty naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na roll-up z nadrukiem!